Реєстрація на польсько-українську літературну подорож

Новини та оголошення сайту r2u.org.ua
Відповісти
Щек
Повідомлень: 53
З нами з: Чет січня 09, 2014 12:35 pm

Реєстрація на польсько-українську літературну подорож

Повідомлення Щек »

ЛітАкцент:
Реєстрація на польсько-українську літературну подорож
04 Лют 2015 17:24 61Прокоментуй!
З 5 по 12 квітня за маршрутом Київ-Варшава-Ґданськ-Київ у освітньо-культурну поїздку вирушать українські перекладачі та письменники, учасники польсько-української літературної подорожі «Знайдено в перекладі» – «Odnełazione w tłumaczeniu». Реєстрація триває до 1 березня.

Група українських літераторів та молодих перекладачів художньої літератури з польської й англійської мов вирушить до Польщі у літературну подорож аби познайомитися з культурою та сучасним польським літературним життям. Центральною частиною програми стане відвідування подій та участь у перекладацьких майстернях літературного фестивалю «Знайдені в перекладі» («Odnałezione w tłumaczeniu») 9-11 квітня 2015 у місті Ґданськ.

У Варшаві група зустрінеться з представниками Інституту Книжки, Національного Центру Культури, громадських організацій у секторі культури, а також поспілкується з молодими польськими письменниками, перекладачами, менеджерами культури, прогуляється літературними місцями та відвідає екскурсії. Окрім того, учасники ознайомляться із визначними пам’ятками культури й архітектури Польщі, її історією, та зокрема з однією із найважливіших її сторінок — рухом «Солідарність».

Під час подорожі учасники не тільки удосконалять та попрактикують перекладацькі навички, а й розширять коло професійних контактів, дізнаються про можливості для перекладачів у Польщі та Європі (стипендії, резиденції, програми тощо).

Робочі мови проекту – польська, англійська, українська. До участі запрошуються як професійні перекладачі, так і початківці.

Участь у проекті передбачає конкурсний відбір та сплату оргвнеску.

Реєстраційна анкета за посиланням.

Організатор: ГО «Інститут культурного менеджменту» (Україна)

Більше інформації – тут.


http://litakcent.com/2015/02/04/rejestr ... -podorozh/
Відповісти

Повернутись до “Новини”